Opis produktu
Odkryj wyjątkową funkcjonalność z nerką VIREO, która łączy styl z praktycznością, idealną dla tych, którzy są zawsze w ruchu. Ta nerka jest wykonana z zaawansowanego połączenia trzech materiałów: poliestru, poliuretanu oraz akrylu, co zapewnia nie tylko doskonałą wodoodporność, ale także gwarantuje trwałość na lata intensywnego użytkowania.
Główna komora nerki jest przestronna i zawiera funkcjonalną kieszeń zamykaną na zamek oraz praktyczną przegrodę, która umożliwia dobrą organizację przechowywanych przedmiotów. Z przodu nerki znajduje się dodatkowa kieszeń, również zamykana na zamek, której głębokość można łatwo dostosować do swoich potrzeb, dzięki regulowanym paskom. To rozwiązanie pozwala na elastyczne zarządzanie przestrzenią, idealne na mniejsze przedmioty, które chcemy mieć zawsze pod ręką.
Nerka VIREO oferuje także dwie mniejsze kieszenie boczne, doskonałe do bezpiecznego przechowywania wartościowych drobiazgów, takich jak pieniądze czy klucze. Wygodę noszenia nawet przez długie godziny zapewnia tylna część nerki, która jest wyściełana miękką gąbką.
Pas nerki jest regulowany, co pozwala na idealne dopasowanie, z możliwością regulacji obwodu od 65 do 162 cm, co czyni ją odpowiednią dla każdego użytkownika. Klasyczny, czarny kolor sprawia, że nerka świetnie komponuje się z każdym stylem i okazją.
Najważniejsze atuty NERKI VIREO:
- Materiał: 85% poliester, 12% poliuretan, 3% akryl
- Regulowany pas
- Mały rozmiar - duża pojemność - 3L
- Wymiary: 44x14x6 cm
- Cztery zamykane kieszenie
- Logowana podszewka
*Tolerancja wymiarów: +/- 2 cm
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Zamek | Szyfrowy |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 44 |
| Głębokość | 6 |
| Wysokość | 14 |
| Pojemność | ok. 3 L |
| Waga | ok. 0,2 kg |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | Poliester, Poliuretan, Akryl |
| Wymiary z wystającymi elementami | ok. 44 x 14 x 6 cm |
| Waga | ok. 0,2 kg |
| Pojemność | ok. 3L |
| Indeks: | OSP005-BLACK |
| EAN: | 5906501810474 |