Opis produktu
Torba na laptopa VIREO to połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu. Wykonana z wodoodpornego materiału (85% poliester, 12% poliuretan, 3% akryl), zapewnia trwałość oraz ochronę przed uszkodzeniami i wpływami atmosferycznymi. Torba jest przystosowana do laptopów 15,6 cala i posiada dodatkową przegrodę z paskiem zabezpieczającym urządzenie.
Dodatkowo, torba oferuje dwie zapinane na zamek kieszenie, idealne na drobne przedmioty oraz dokumenty. Uchwyt na górze oraz regulowany pas naramienny (84-155 cm) zapewniają wygodę noszenia.
Najważniejsze cechy:
- Materiał: 85% poliester, 12% poliuretan, 3% akryl
- Regulowany, odpinany pas naramienny
- Wymiary: 40x29x7 cm
- Dwie zapinane kieszenie
- Odpowiednia na laptop 15,6 cala
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Zamek | Szyfrowy |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 40 |
| Głębokość | 7 |
| Wysokość | 29 |
| Pojemność | 9,5 L |
| Waga | ok. 0,2 kg |
| KOLOR | Czarny |
| WAGA | ok. 0,2 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ | ok. 7 cm |
| SZEROKOŚĆ | ok. 40 cm |
| WYSOKOŚĆ | ok. 29 cm |
| POJEMNOŚĆ | ok. 9,5 L |
| Indeks: | OSP006-BLACK |
| EAN: | 5906501810481 |