Opis produktu
Torba podróżna WINGS z kolekcji „ROBIN” łączy wysokiej jakości materiały i nowoczesny design z nutą minimalizmu. Ergonomiczny kształt oraz dodatkowe kieszenie boczne i przednia pozwalają na wygodną organizację rzeczy. Wyposażona w regulowany pasek naramienny i boczne rączki, torba zapewnia wygodę noszenia. Dostępna w klasycznych kolorach: czarnym, granatowym, szarym i czerwonym, idealnie komponuje się z różnymi stylizacjami. Lekka i trwała, wykonana z odpornego na uszkodzenia poliestru, łatwa w czyszczeniu i funkcjonalna – idealna na podróże, siłownię czy jako prezent.
SZCZEGÓŁY PRODUKTU:
- Materiał : Jacquard, Polyester
- Waga torby: ok. 0,64 kg
- Pojemność: ok. 37 L
- Dodatkowy regulowany pas na ramię
- Uchwyt spinający rączki
- Stopki na spodzie torby chroniące przed zabrudzeniem
Dane techniczne
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Niebieski |
| Zamek | Szyfrowy |
| Typ | Miękka |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 26 |
| Głębokość | 30 |
| Wysokość | 54 |
| Pojemność | ok. 37 L |
| Waga | ok. 0,64 kg |
| KOLOR | Niebieski |
| WAGA | ok. 0,64 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ | ok. 28 cm |
| SZEROKOŚĆ | ok. 54 cm |
| WYSOKOŚĆ | ok. 26 cm |
| POJEMNOŚĆ | ok. 37 L |
| Indeks: | RBN01-D.BLUE |