Opis produktu
Uniwersalny plecak WINGS Skylark z kieszenią na laptop 14", uchwytem na walizkę i odporny na wilgoć, idealny na co dzień, do pracy, na uczelnię czy w podróż. Wykonany z trwałego poliestru, posiada kieszeń na laptop z miękkim wyściełaniem i rzepem, zintegrowane wejście USB, komorę główną z organizerem na akcesoria, kieszenie boczne na butelki i parasolkę, oraz kieszeń przednią na magnes. Regulowane szelki i podszycie materiałem dbają o komfort noszenia. Minimalistyczny design sprawia, że pasuje do stylizacji eleganckich i casualowych. Można go nosić na plecach, w dłoni lub mocować na walizce.
Dane techniczne
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Czarny |
| Zamek | Szyfrowy |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 25 |
| Głębokość | 12 |
| Wysokość | 40 |
| Pojemność | ok. 12,5 L |
| Waga | ok. 0,69 kg |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary z wystającymi elementami | ok. 12 x 26 x 40 cm |
| Waga | ok. 0,69 kg |
| Pojemność | ok. 12,5 L |
| Indeks: | SKY003-BLACK |
| EAN: | 5905947762057 |