Opis produktu
- dwie zamykane kieszenie - mniejsza na drobne akcesoria i większa z dodatkową przegrodą
- dodatkowy otwór umożliwiający przewleczenie kabla USB
- niezwykle lekki
- wykonany z odpornego na wilgoć i uszkodzenia poliestru najwyższej jakości
- regulowana szelka: ok. 59-105 cm
Dane techniczne
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Czarny |
| Zamek | Szyfrowy |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 17 |
| Głębokość | 5 |
| Wysokość | 30 |
| Pojemność | ok. 1 L |
| Waga | ok. 0,2 kg |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary z wystającymi elementami | ok. 30x17x5 cm |
| Waga | ok. 0,2 kg |
| Pojemność | ok. 1 L |
| Indeks: | SKY007-BLACK |
| EAN: | 5906501810511 |