Opis produktu
Plecak Skylark WINGS z komorą na laptopa 14", systemem organizacji wewnętrznej i odpornością na wilgoć, to idealny wybór do codziennego użytku. Posiada pojemną komorę główną, liczne kieszenie na dokumenty, lunchbox, parasol, ładowarkę USB i inne akcesoria. Dedykowana kieszeń chroni laptop dzięki amortyzacji i paskowi na rzep. Wykonany z wodoodpornego poliestru o satynowym wykończeniu z detalami z ekoskóry. Może być noszony na plecach, w dłoni lub przypięty do walizki. Miękkie szelki i ergonomiczny system nośny zapewniają komfort nawet przy dłuższym noszeniu. Stylowy, funkcjonalny i odporny na warunki pogodowe.
Dane techniczne
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Różowy |
| Zamek | Szyfrowy |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 25 |
| Głębokość | 20 |
| Wysokość | 40 |
| Pojemność | ok. 12,5 L |
| Waga | ok. 0,69 kg |
| Kolor | Różowy |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary z wystającymi elementami | ok. 12 x 26 x 40 cm |
| Waga | ok. 0,69 kg |
| Pojemność | ok. 12,5 L |
| Indeks: | SKY002-PINK |
| EAN: | 5905947762033 |